Справа Колесникова. Полтава

Дата публікації

Чер 25, 2024

Після смерті отця Колесникову залишилося спадкове майно, що складається з житлового будинку та земельної ділянки, що розташовані у Полтавському районі Полтавської області. У зв’язку з виїздом на заробітки за кордон, для участі в будівельних роботах на території Російської Федерації, Клієнт у відсутності фізичної можливості належним чином прийняти спадкове майно.

З цієї причини Клієнт звернувся до фахівців у сфері спадкового права «Бюро спадщини» з проханням про допомогу у віддаленому прийнятті та оформленні спадкових прав на спадкове майно.

Право на представництво інтересів Клієнта було оформлено нотаріально завіреною довіреністю, яку Клієнт склав у Російській Федерації. Також у нотаріуса була підготовлена ​​і заява про ухвалення спадщини.

На підставі довіреності фахівці «Бюро спадщини» здійснили дії щодо прийняття Колесниковим спадщини, зокрема звернулися із заявою про прийняття спадщини до Полтавської районної державної нотаріальної контори, та домоглися відкриття спадкової справи. Надалі після закінчення 6-ти місячного терміну та надання нотаріусу всіх необхідних документів фахівцем Бюро на ім’я Колесникова було отримано Свідоцтво про право на спадщину за законом після померлого батька Клієнта. Після цього у Реєстраційній службі Полтавського району за Колесніковим було здійснено державну реєстрацію права власності на нерухоме майно.

Таким чином, Колесніков зміг прийняти спадок жодного разу, не приїхавши до Полтави.

Усі імена та найменування, використані в описі справ, були змінені з метою збереження конфіденційної інформації про наших клієнтів. Можливі збіги – випадкові.

  • 60
Запишіться на консультацію для отримання юридичної допомоги