Справа Чернікіна. Харків

Дата публікації

Чер 25, 2024

Громадянин Російської Федерації Чернікін тривалий час проживав у Москві РФ, коли дізнався про смерть свого батька, який мав у власності 4-кімнатну квартиру в Харкові.

Шестимісячний термін для подання заяви про набуття спадщини давно Чернікіним був пропущений. Також ситуація ускладнювалася тим, що квартира не була повністю у власності батька Клієнта. Так, право власності на половину квартири було зареєстровано на давно померлого діда Чернікіна, після смерті якого батько Клієнта нічого не зробив, щоб його переоформити. Крім того, у спадкоємця були відсутні будь-які документи про смерть батька та на спадкове майно.

Фахівцями «Бюро спадщини», які діяли на підставі довіреності від Чернікіна, були отримані в державних органах та БТІ необхідні для оформлення спадщини документи.

Вирішенням ситуації стала підготовка та подання до Київського районного суду Харкова позовної заяви з вимогами про визнання за Чернікіним права на спадкування згідно із законом у порядку спадкової трансмісії після смерті батька спадщини, яка відкрилася та не прийнята ним після смерті діда; визнання права на спадкування за законом спадщини, яке відкрилося після смерті батька, а також про визначення Чернікіну додаткового терміну для подання заяви про прийняття спадщини згідно із законом та у порядку у порядку спадкової трансмісії.

Після позитивного рішення суду Чернікін зміг подати заяву нотаріусу про вступ до спадщини та за допомогою фахівців Бюро оформити право власності на спадкову квартиру на себе.

За час ведення спадкової справи Чернікіну жодного разу не було потреби відвідувати Україну.

  • 53
Попередня справа Справа Петрової. Одеса
Запишіться на консультацію для отримання юридичної допомоги